>

22 Oca, 2018

Asperger sendromu bozukluğu testi

asperger sendromu testi

asperger sendromu testi

Asperger sendromu testi ile ilgili kafasında soru işareti olan pek çok anne babaya yardımcı olmak için bu testi hazırladık. Lütfen sorulara içtenlikle cevap veriniz. Tekrar belirtmek isteriz ki; testlerimiz kesin geçerlilik taşımamaktadır. Asperger sendromu hakkında bilgi almak için; Asperger sendromu nasıl anlaşılır? adlı yazımıza göz atabilirsiniz. Testi cevapladıktan sonra  eğer şüpheleriniz varsa bir uzmana danışın.

Asperger sendromu bozukluğu testi

Bu testimizde çocuğunuzda aklınıza takılan asperger bozukluğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her ne kadar bu tarz testlerin sonuçlarına göre hareket edilmeyeceğini defalarca kez söylemiş olsak ta asperger sendromu hakkında bilgi sahibi olmanız için kısa bir ipucu olarak görebiliriz. 

Bu yazıya oy ver
[Toplam: 1 Skor: 5]

surupnet

Sınıf öğretmeni ve özel eğitim uzmanı olan surupnet, 2012 Konya Selçuk mezunu olup evli ve bir çocuk babasıdır. Surupnet projesini kendi tasarım ve seo bilgisiyle harekete geçirmiş olup web dünyasında bilgilerini paylaşmakta, derleme içerikler oluşturarak insanlığa fayda sağlamayı amaçlamaktadır.

Bunları seveceksin...

Bir Cevap Yazın

Araç çubuğuna atla