İçeriğe geç

Manavgat Özel Ders İlanları

Bazen her ne kadar sınıf ortamında çocuk çok iyi anlamaya çalışsa da konu ile alakalı püf noktaları gözden kaçırdığı, ya da eğitim alanında kronikleşmiş okuma, yazma, işlem ders çalışma metot ve yöntemleri hataları olabiliyor. Surupnet olarak bünyemiz dahilindeki genç dinamik çalışma arkadaşları ile yeni, yaratıcı eğitim metodları araştırmakta ve uygulamaktayız.

Harward Üniversitesi Eğitim Profesörlerinden olan Haward GARDNER tarafından ortaya atılan Çoklu Zeka Kuramını benimsemiş eğitimciler olarak her çocuğun farklı olduğunu düşünüyor, her çocuğun farklı bir şekilde öğrenebileceğini iddaa ediyoruz. Ayrıca Maria Montessori tarafından ortaya atılan Montessori eğitimi metoduna uygun hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Gerekmesi dahilinde çocuklarımızın zeka türlerine göre; görsel, işitsel, sosyal ve kinestetik materyaller tasarlıyor, üretiyor ve uyguluyoruz.

Biz eğitimde yeterli fırsatın verilmesi dahilinde öğrenemeyecek çocuk yoktur düşüncesini prensip ediniyoruz.

Özel Ders Seçeneklerimiz:

  • İlkokul Özel Ders olarak birinci ve daha üst sınıflardaki öğrencilerimize ilk okuma yazma eğitimi, temel matematik, dil ve konuşma eğitimi, temel yazı yazma becerileri
  • İlkokul ve orta okul grubu yaratıcı Matematik
  • İlkokul ve orta okul gurubu Türkçe
  • İlkokul ve orta okul grubu Fen bilimleri ve Sosyal Bilimler
  • Temel İngilizce ve Okula yardımcı ingilizce eğitimi
  • Eğitim ve okul ödevlerine yardımcı materyal tasarımı

Özel Ders Fırsatları;

Tanıtım amaçlı 3 saat özel ders bedava! (Bir çayınızı alırız.)

Özel ders istek, soru ve bilgi için formumuzu doldurabilir, telefon veya whatsapp üzerinden bilgi almak için numaranızı bırakabilirsiniz.

Direk iletişim için: 0506 090 87 72 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.