Hakkımızda

surupnetlogo

surupnet olarak bir kaç idealist öğretmen arkadaşla birlikte  2015 yılında çıktığımız eğitim serüveninde 2018 itibariyle tamamen yenilenen vizyonumuzla siz veli ve öğretmenlerin her konuda yanında olmaya çalışıyoruz.

Bizler kendilerini eğitim sisteminin çarpıklığına, eğitimde yaşanan temel sorunların düzeltilmesi ve düzenlenmesine adamı öğretmenler topluluğuyuz. Özel eğitim, Çocuk gelişimi ve sağlığı, ilkokuma ve yazma konularında veli ve öğretmenlerin yardımcı kaynağı olma yolunda çıktığımız bu serüvende; çarpık eğitim düzenin doğrusunu öğrenmek ve uygulamak üzerine kurulu olduğunu düşünüyoruz. Sitemizdeki bilgiler tamamen uzman derlemelerinden oluşmuş araştırma yazıları olup, tamamı özgün ve sitemiz adına lisanslıdır. Sitemizde bulunan her içerik özgür internet dünyasına ve çocuklarımızın eğitimine adanmış olup sosyal ağlarınızda üye olduğunuz eğitim topluluklarında görsel, basılı ve dijital olarak paylaşabilir, aklınıza takılan soru ve sorunları bizlere danışabilir, veyahut sitemizde yazar olmak için bize başvurabilirsiniz.

Bizlerle her türlü soru, sorun ve düşünceleriniz için iletişim formumuzu kullanabilir, sitemize üye olarak soru cevap bölümüzü kullanabilirsiniz. 

Sosyal Medya’da @surupnet

Facebook’ta @surupnet

Twitter’da @surupnet

Google Plus’ta @surupnet

Instagram’da @surupnet

Youtube’da @surupnet

Sitemizde adsense reklamları yayınlanmaktadır. Gizlilik ilkemiz için tıklayınız.