İçeriğe geç

Powerbank kampanyası – surupnet yorum yarışması

surupnet’ten takipçilerine powerbank hediyesi. En çok yorumu yap! Powerbank’i kazan! Evet arkadaşlar bir yorum yarışması yapacağiz. surupnet bloglarında yazılan yazılara en çok yorumu yapan 3 arkadaşımıza https://goo.gl/eSvoQo linkinde görülen Solar Güneş Enerjili 10400 mAh powerbank‘i hediye edeceğiz.

Yarışma Şartlarımız:

 • Yarışmamız 19.02.2018 saat 00.00’da başlar, 28.02.2018 gecesi 23:59’da biter.
 • Yarışmaya katılmak için blog listemizde yer alan içeriklere 15+ kelime ile kısa olmayan yorumlar yazacaksınız.
 • Yorumlarınızda aynı isim ve mail adresi ile yorum yapmanız gerekmektedir.
 • Yorumlarınız konu ile alakalı değilse silinir.
 • Yarışma sonucunda en çok yorumu yapan 3 kişi hediyeyi almaya hak kazanır.
 • Yarışma sonucu video ile kayda alınacak olup, sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacaktır.
 • Yorumların olduğu sayfayı sosyal medya’da paylaşmanız yararınıza olacaktır. Eğer yorumunuza karşı cevap gelirse; gelen cevaplar da sizin yorum sayınıza eklenecektir.
 • Kazanan okurlarımız herhangi bir kargo ücreti ödemeden ürünlerine kapalı kutuda sahip olacaklardır.
 • Kazanan okurlarımız 01.03.2018 tarihinde yine bu sayfa üzerinden açıklanacaktır.
 • Bu sayfayı sosyal medya hesapları üzerinden paylaşan arkadaşlar yoruma paylaştıkları linkleri eklerlerse +10 yorum kazanacaklardır.

Powerbank kampanyası

 Powerbank 10400 mAh Solar Güneş Enerjili Özellikler

surupnet powerbank kampanyası
surupnet powerbank kampanyası

Enerjisi hiç bitmiyen Bir Powerbank! Güneş ve Işığı gördüğü her an kendini şarj ediyor. Normal powerbanklar gibi usb’den de şarj edebileceğiniz bu powerbank, güneş enerjisi ile şarj olma özelliği sayesinde sıradan modellerden tamamen Farklı. Yaşamamızda vazgeçilmez yeri olan teknolojinin en zayıf kaldığı konu çoğu zaman şarj problemi artık Solar powerbank sayesinde Çözüm bulmuş olacak! Taşınabilir ve hafif cihazlar sayesinde bunların özgürlüğünü ve keyfini sürerken, şarjın bizi yarı yolda bıraktığı durumlar genellikle tatsız anılar olarak yer eder hafızamızda. Ürün Özellikleri: Güneş enerjisinden her an kendini şarj eder. 4 kat suya dayanıklılık özelliği(yağmur suyuna karşı dayanıklıdır.) Darbelere ve düşmelere karşı dayanıklıdır. El feneri Standart USB girişi, düşük voltaj ile kuvvetli akım destek fonksiyonu vardır. Değiştirilebilir kablo sayesinde birçok cihazda uyum sağlayabilir.

Şarj edilebilir lityum pil Bilgisayar USB portundan şarj edebilme Giriş: 5V/1A Çıkış: 5V/1A ve 5V/2A Kapasite:10,400 mAh

Renkler: Siyah, Mavi, Sarı, Siyah

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tarih:Her Telden

Tek Yorum

 1. aysun aysun

  Yarışmaya katılıyorum. Adım Aysun

Bir cevap yazın