İçeriğe geç

Boyama Sayfaları – Dev Arşiv

Boyama Sayfaları ile çocuklarınıza en güzel etkinlikleri yaptırabilirsiniz. Boyama için boyama kitabı niteliğinde dev resim arşivini sizler için hazırladık! Boyama oyunları aracılığıyla hayvanları ( kedi, köpek, kelebek, tavşan, balık) bebek, barbie, araba, mandala, prenses, elsa, meyve vb resimleri çocuklarınızla boyayabilir keyifli vakit geçirmenin yanında zihinsel ve psikomotor becerilerinin gelişimine fayda sağlayabilirsiniz.

10.000 üzeri boyama sayfasını mail olarak almak için lütfen bizi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşıp, konu altından yorum olarak belirtiniz.

Boyama yapmanın çocuklara faydaları

 • Boyama etkinlikleri çocukların odaklanma sürelerini arttırıyor. Sağ ve sol beyin loblarının birlikte çalışmasını ve çocukların hayal gücünü arttırıyor.
 • Ellerini parmaklarını ve küçük vücut kaslarını kullanması gerektiğinden psikomotor el becerileri gelişiyor.
 • El göz kordinasyonu arttırmakla birlikte çocukların nesneleri ve özelliklerini (renklerini, şekillerini) tanımalarını sağlıyor.
 • Özgüvenlerini arttırmasının yanı sıra; odaklanma ve dikkat sürelerinin maksimuma çıkmasını sağlıyor.

Okul öncesi ( ana okulu ) boyama sayfaları

Okul öncesi ve 1.sınıf grupları için kullanılacak boyama kağıtları kategorize edillmiştir.

Barbi bebek ve pamuk prenses – en güzel kız çocukları

Sayfamızı sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz. Prenses ve bebeklerimiz sürekli güncellenecektir.

2-3 yaş ana okulu hayvanlar boyama kağıtları

2-3 yaş grubu boyama sayfaları hayvanların tamamını indirmek için lütfen yorum formunda adınızı ve mail adresinizi ayrıca sitemiz hakkındaki görüşlerinizi yazınız.

Erkek Çocukları – Araba transformers ve motorsiklet boyama yaprakları

Erkek Çocuklar için en güzel ve en hızlı araba boyama sayfaları‘nın tamamı için lütfen facebook hesabınızda paylaşım yaptıktan sonra yorum yazınız. Sizlere 1000+ araba boyama resmi gönderilecektir.

Rakamlar – Sayılar Boyama sayfaları

Rakamlar boyama sayfalarını kullanarak çocuklarınızın rakamları ve sayıları tanımasını, azlık çokluk kavramlarını öğrenmesini ve sayıların şekilleri için el alışkanlığı kazanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Boyama sayfaları hakkında notlar;

 • surupnet gönüllülük esasına göre siz değerli ziyaretçilere herhangi bir ücret almadan içerik tedarik etmeyi kendine ilke edinmiştir.
 • Elimde 10.000 üzerinde boyama etkinliği bulunmakta olup henüz kategorize edilmemiştir.
 • Siz değerli ziyaretçilerimizden eğer çalışmalarımızdan memnunsanız; bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanızı rica ediyorum. Yayılmak ve daha çok kişiye yardımcı olmak adına sadece bir tık ile bana destek olmak ister misin?
 • Bu sayfayı facebook – twitter vb sosyal hesaplarında paylaşan herkese 10.000 üzerinde olan boyama kitabı arşivi ücretsiz gönderilecektir.
 • Sadece yapmanız gereken sayfamızın en altında bulunan paylaş butonu ile sosyal medya’da bizi paylaşıp, konu altından yorum yaparak mail hesabınızı göndermektir.

Bana küçük bir destek vermek ister misin?

Çalışmalarımızı daha da hızlandırmak ve sana daha faydalı içerikler oluşturmak için bize küçük bir destek verin. Bu sayfayı sosyal medya hesaplarınızda, facebook sayfa ve gruplarınızda, üye olduğunuz forumlarda, (egitimhane vb) paylaşarak bize destek verebilirsiniz. Her paylaşımınız bizi daha da kamçılayacak ve daha çok çalışma azmi uyandıracaktır.

Ayrıca bu sayfayı üye olduğu forumlarda, bloglarda ve her türlü sosyal mecrada paylaşmak için şu linki kopyalayıp; paylaşmak istediğiniz siteye yapıştırabilirsiniz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

  Bir cevap yazın